Zorluoğlu; "Sorunları Birlikte Çözeceğiz"  
 


 
 

Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu, ilçe gezileri kapsamında Alacakaya ilçesini ziyaret ederek inceleme ve denetimlerde bulundu.

Alacakaya’ya gelişinde Kaymakam Celalettin Taşkaya, Belediye Başkanı Başaran Yaşlı, idari ve Askeri erkân tarafından karşılanan Vali Zorluoğlu, Alacakaya ilçesindeki temasları kapsamında; İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ile İlçe Toplum Sağlığı Merkezinde incelemelerde bulunduktan sonra vatandaşlarla sohbet edip esnafları ziyaret etti.

Belediye Başkanı Başaran Yaşlı’yı ziyaret ederek belediyenin çalışmalarını dinleyen Vali Zorluoğlu, ilçe hakkında Başkan Yaşlı’dan bilgi alarak, sorunların çözümü noktasında birlikte çalışacaklarını ifade etti.

Vali Zorluoğlu’nu ağırlamaktan mutlu olduklarını dile getiren Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı, ilçede güzel işler yapıldığını, sorunların en kısa sürede çözüme kavuşturulacağını temenni ettiğini söyleyerek, Zorluoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Köy muhtarlarının taleplerini de alan Vali Murat Zorluoğlu, İlçe Kaymakamlığına geçerek burada Kaymakam Celalettin Taşkaya’dan ilçe ile ilgili detaylı brifing aldı. 
  Ekleme Tarihi:22.10.2015   ||    15576 Kez Okundu.  
  Geri Dön